narcyzpracowniaflorystyczna
Narcyz-Pracownia-Florystyczna
  1. 0
  2. 1
  3. 2
Logo

Wianki świąteczne na zamówienie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wianków świątecznych.

Wszystkie wianki pakowane są w karton i wysyłane kurierem.

Do ceny wianków należy doliczyć 30 zł, co stanowi koszt opakowania (10zł) i dostawy na terenie Polski (20zł).

Zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zapłaty na adres: narcyz@narcyz.com.pl.

 

Wianek nr 1 „Wianek z szyszkami” – 120 zł 

Wianek do zawieszenia o średnicy ok.50cm, zrobiony z naturalnych elementów: gałązek jodły, sosny, eukaliptusa, suszonych kwiatów, pachnących pomarańczy. Kompozycję uzupełniają naturalne szyszki.

Wianek nr 2 „Wianek z ilexem” – 70 zł 

Wianek do zawieszenia o średnicy ok. 30cm. Uwity na dereniu, z naturalnymi dodatkami, wzbogacony czerwonymi akcentami: ilexem i wstążką do zawieszenia. 

Wianek nr 3 „Wianek z pomarańczami” – 120zł 

Wianek do zawieszenia o średnicy ok. 50cm. Zrobiony na słomianym podkładzie z gałązkami jodły, sosny i eukaliptusa. Świąteczny zapach wianka zapewniają plasterki pomarańczy i gwiazdki anyżu. 

Wianek nr 4 „Wianek miedziany” – 90 zł 

Wianek do zawieszenia o średnicy ok. 50cm. Uwity na metalowej obręczy oplecionej rafią. Zrobiony z naturalnych elementów: gałązek jodły, sosny, eukaliptusa, pachnących pomarańczy. Kompozycję uzupełniają miedziane suszone kwiaty i tasiemka w tym samym kolorze. 

Wianek nr 5 „Wianek szaro-zielony” – 90zł 

Wianek do zawieszenia o średnicy ok. 50cm. Uwity na metalowej obręczy. Zrobiony  z naturalnych elementów: gałązek jodły, sosny, eukaliptusa. Wianek uzupełniają bielone szyszki i gałązki. 

Wianek nr 6 „Wianek na stół ze świecą – 120 zł 

Wianek do postawienia na stół o średnicy ok. 30cm. Zrobiony na słomianym podkładzie z gałązkami jodły, sosny i eukaliptusa. Wianek uzupełniają zielone limonki, szyszki i drewniane białe gwiazdki. Uzupełnieniem wianka jest biała świeca, którą stawiamy na dołączonym przeźroczystym podstawku.